Üniversiteli takipçi dostlarımıza güzel bir etkinlik haberimiz var

22. Ulusal Kalite Günleri'nde şirketlerin en üst yöneticileri, en deneyimli isimleri, iş hayatının başarılı-örnek isimleri geleceğin mimarı olan öğrencilerle buluşuyor. Öğrencilerle tecrübelerini, iş hayatıyla ilgili önerilerini paylaşıyor.

Bu sene 22. düzenlenecek etkinliğin teması bu sene "Zirvedekiler". Etkinlikte öğrenci katılımcıların firmalarla direkt iletişim kurma imkanı sunan duar alanı, eğitici seminerler yer alacak.

Ayrıca farklı departmanların çalışma prensiplerini görebileceğiniz ve dünyasını keşfedebileceğiniz GONG programı gerçekleşecek. TOFAŞ desteğiyle gerçekleşen bu etkinlikte workshoplar, sürpriz çekişler, iş dünyasının önemli isimleriyle bir araya gelme fırsatı ve staj imkanı bulunuyor.

Konuşmacılar ve fuar sponsorları:

-  İlhan YILMAZ - Monster CEO & Kurucu

-  Metin ERHAN - Kibar Holding Dijitalleşme ve Satın Alma Bölüm Başkanı

-  Eren ÇAMURDAN - Boyner CEO

-  Hakan POLATOĞLU - ETİ CEO

-  Anadolu Sigorta

-  TAT

-  British American Tobacco (BAT)

-  Kibar

-  V odafone

-  Şişecam

-  Ak Gıda

-  Anadolu Sigorta

-  Akınsoft

GONG Nedir?

Öğrencilerin üniversite hayatına devam ederken, gelecekte çalışmayı planladığı şirketlerin nasıl çalıştığını, ortamlarının, çalışma disiplinlerinin nasıl olduğunu görmelerini, deneyimlemelerini sağlayan özel bir program.

Bu programda TOFAŞ'ın en üst düzey isimleri yer alacak. Öğrencilerle bir araya gelşecek. Satın alma, AR-GE, İnsan Kaynakları departmanlarından tecrübeli isimler deneyimlerini paylaşacak.

Ne zaman, nerede?

22. Ulusal Kalite Günleri, 3-4 Mart 2020’de Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Oditoryum Salonu’nda kapılarını açıyor. 

“​Zirvedekiler“ teması ile 22 yıldız farklı sektörlerden en iyileri ağırlayan Ulusal Kalite Günleri, Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilere ilham kaynağı olmayı ve kendilerini keşfetmelerini sağlamayı hedefliyor.

Kayıt ve detaylı bilgi için: 

​https://ytukvk.org.tr/bilet-al/ulusal-kalite-gunleri 

Ayrıca bu hesapları takibe alarak güncel bilgileri alabilirsiniz:

https://www.instagram.com/ytukvkkg/

https://instagram.com/ytukvk

 


BENZER YAZILAR

Bir Land Art Örneği: Spiral Jetty

Land Art sanat akımını, Spiral Jetty'nin tasarımcısı Robert Smithson'ın projedeki vizyonunun tasarıma ve Land Art akımına etkilerini ve Spiral Jetty'nin formundaki anlamları inceledik.

Avrupa'nın En Eski Kahve Evi: Caffe Florian

Venedik'te bulunan Avrupa'nın en eski ve en modern kahvesi olan, sanatın ve tarihin harmanlandığı bir mekan Caffe Florian 1720’den itibaren ünlü sanatçıların buluşma noktası haline gelmiş bir kahve evi.


Paylaş