Kırık Kalpler için Astroloji Rehberi dizisinin konusunu, fragmanını, izleyici yorumlarını sizler için derledik. Keyifli okumalar.

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi

2021 yapımı olan Kırık Kalpler için Astroloji Rehberi dizisi Silvia Zucca'nın aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Yapıtın yapımcılığını Bindu de Stoppani üstlenmiştir. İtalyan yapımı romantik-komedi dizi toplam 2 sezon, 12  bölümdür ve her bölüm yarım saattir. Dizi Alice'in iş ve aşk hayatını anlatır. Alice astrolog Tio ile tanışınca hayatına kendi burcundan olan insanları almaya başlar.İş hayatıda kötü giden Alice bulduğu bir fikir ile terfi alır. Hiç sıkmayan boş zamanlarınızda kafanızı dağıtmak için izleyebileceğiniz harika bir mini dizi.

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Konusu 

Alice eski sevgilisi Carlo ile ayrılmasının üstünden zaman geçmesine rağmen onu unutamamıştır. Carlo ise şu an birlikte olduğu ve hamile olan Christina'ya evlilik teklifine hazırlanıyordur. Yıkılan Alice'in aynı zamanda çalıştığı televizyon şirketi zor durumdadır ve iflas etmek üzeredir. Carlo ve Christina'yla aynı yerde çalışmak onun için durumları daha da zorlaşır. Alice astrolog Tio ile tuvalette tanışır ve sonrasında iki yakın arkadaş olurlar. Arkadaşı Paola ile dışarı çıkar ve artık Carlo'yu unutmak ister. Davide Sardi isimli genç yakışıklı adam ise şirkette işleri düzeltmeye gelir, Alice ile ilk tanışmaları tuhaf olmuştur.

Bir gece sarhoşken Davide ile karşılaşan Alice aklındaki bir program fikirden bahseder. Kırık Kalpler için Astroloji programı böyle ortaya çıkar ve Tio'da programda yer alır. Program sayesinde Alice terfi eder, aynı zamanda şirket iflastan kurtulur. Bu arada Terazi burcu olan Alice Tio'dan hayatı ile ilgili çeşitli tüyolar alır ve hayatına alacağı insanları burçlarına göre ayırır. Bir süre sonra Alice, Davide Sardi'ye karşı bir şeyler hissetmeye başlar. 

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Fragman

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Oyuncular

Claudia Gusmano - Alice

Michele Rosiello - Davide Sardi

Lorenzo Adorni - Tio Falcetti

Alberto Paradossi - Carlo Baresi

Esther Elisha - Paola Costa

Lucrezia Bertini - Cristina Chioatto

Alberto Boubakar Malanchino - Andrea Magni

Euridice Axen - Barbara Buchneim

Giancarlo Ratti - Giordano Bodrato

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi İzleyici Yorumları 

Yorumlar IMDb'den alınmıştır.

Biraz abartılı buldum ama yinede diziyi izlemekten kendimi alamıyorum. Çok eğlenceli, karakterler de çok iyi yazılmış ve oynamışlar. Eğlenmek istiyorsanız izleyin. (katharina-muellner)

Beklediğimden daha iyiydi. Astrolojiye inanmıyorum ama izlesi çok keyifliydi.Hiç sıkmıyor, kafa dağıtmak için bire bir. (sandrakazocar)

İçinizi ısıtacak güzel bir dizi. Bridget Jones gibi romantik komedi, onu sevdiyseniz bu diziyide sevebilirsiniz. Karakterler arasındaki kimyada çok iyi. (marszipan)


BENZER YAZILAR

Ölü Ozanlar Derneği

‘’Carpe diem!'' '' Vakit varken tomurcukları topla..’'  Yaşamın güzelliği ve geçiciliği üzerine bir gençlik filmi.

21. İKSV Filmekimi

İstanbul'un en büyük film festivallerinden olan 21. İKSV Filmekimi Film Festivali'ne dair her şey.


Paylaş