Merve Öztürk


Body Positive Movement: Beden Olumlama Hareketi

Bedenimizle savaşmak yerine onu anlayınca daha sağlıklı bir ruh haline geçmemizin ve kendimizi keşfetmemizin hikayesi. Kendinin en iyi versiyonunu bulma yolculuğu.

GÖR

Sylvia Plath

Trajik yaşamıyla, yıllarca manik depresif bozukluğu ile mücadele veren ve edebiyat dünyasına kazandırdığı kitaplarla tanınan, Amerika’nın ilk feminist yazarı: Sylvia Plath

OKU

Firefly Lane: Ateşböceği Yolu

70'lerde "Firefly Lane" isimli sokakta yaşayan Tuly ve Kate adında iki kızın karşılaşmalarıyla başlayan muhteşem dostlukları, hayat hikayeleri.

İZLE

Stefan Zweig: Hayatı, Savaş Yılları, Eserleri ve İntiharı

Edebiyat dünyasına damga vuran kitaplarının arkasındaki yazar; Stefan Zweig.

OKU

The Serpent: Çarpıcı Suçlarla Dolu Gizemli Seri Katil

Gerçek hayattan uyarlanmış hırsız, dolandırıcı ve seri katil olan, usta akıl oyunlarıyla etrafındakileri kandıran ve manipüle eden "the serpent" lakaplı Charles Sobhraj'ın hayat hikayesi.

İZLE

New Amsterdam

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanmış, kanser hastası olan medikal direktörün başrolünde olduğu, tıbbi drama türündeki NBC yapımı televizyon dizisi.

İZLE

Scarface: Yaralı Yüz

Al Pacino'nun yeni bir benliğe hayat verdiği suç, drama, gangster, uyuşturucu konulu kült filmi: Scarface.

İZLE

7 Faydalı Belgesel Serisi

Birbirinden farklı konuları olan, hem öğreneceğiniz hem de eğleneceğiniz, yaratıcı belgesel önerileri.

İZLE

Modern Love

Aşkın ve sevginin birbirinden farklı hallerinin farklı hikayelerle anlatıldığı, dev oyuncu kadrosuna sahip, Amazon Prime'ın sıcacık dizisi: Modern Love.

İZLE

Audrey Hepburn

Hollywood dünyasının prensesi olarak gösterilen; oyunculuğuyla, zerafetiyle, iyi kalpliliğiyle ön plana çıkan Audrey Hepburn.

GÖR