KüçükÇiftlik Park'ta Adamlar ve Kaan Tangöze konserleri, Arter'de 6 Şubat'ta sonlanacak sergi ve bir performans önerisi ile birlikte haftanın etkinlik listesi.

Adamlar

Tür: Konser

Yer: KüçükÇiftlik Park

Tarih: 11 Şubat 2022

Saat: 19:00

Biletler: www.biletix.com

Farklı tarzları albümlerinde başarılı bir şekilde harmanlayan ve alternatif Türk Rock müziğinin son yıllardaki en çok ses getiren gruplarından biri olan Adamlar, 11 Şubat akşamı KüçükÇiftlik Park Kış Sahnesi'nde sevilen şarkılarını seslendirecek. 

Üstelik konserin açılışında şarkılarıyla insanlara mutluluk veren Palmiyeler pop-rock grubu da yer alacak. 

Kaan Tangöze & Bülent Ortaçgil

Tür: Konser

Yer: KüçükÇiftlik Park

Tarih: 29 Ocak 2022

Saat: 19:00

Biletler: www.biletix.com

KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik konserleri ilk olarak Kaan Tangöze ve Bülent Ortaçgil ile açılıyor. Usta Müzisyen, besteci, söz yazarı, aranjör ve yorumcu Bülent Ortaçgil'in sahnesinden önce rock müziğe yön veren Duman grubunun solisti Kaan Tangöze sahnede olacak. İki ünlü sanatçı, çok sevilen şarkılarının akustik versiyonlarını sergileyecek. 

Yağmur Ormanı V (Varyasyon 3)

Tür: Segi

Yer: Arter Karbon

Tarih: 6 Şubat 2022'ye kadar

Etkileşime açık bir yapıt olan Yağmur Ormanı V'in (Varyasyon 3) tasarımı besteci David Tudor tarafından yapıldı. Bir ses yerleştirmesi olan Yağmur Ormanı V kendi kendini icra ediyor; sergide kullanılan raket, plastik fıçı, bakır kova ve şamandıra gibi günlük nesneler havada asılı olacak şekilde mekana yayılıyor. Farklı yıllarla müdahale edilerek birleştirilmiş olan bu nesneler, daha öncesinde kaydedilen ses dosyalarından gelen sinyaller sayesinde titreşiyor ve yağmur ormanlarının doğal seslerini yansıtan bir ses ortamı oluşturuyor. 

“Sesli Dizi” serisinin Arter Kurucu Direktörü Melih Fereli’nin küratörlüğündeki dördüncü sergisi olarak izleyiciyle buluşan Yağmur Ormanı V (Varyasyon 3) en son 6 Şubat tarihinde ziyaret edilebiliecek. 

Feb’s Night!

Tür: Konser

Yer: BLIND

Tarih: 11 Şubat 2022

Saat: 21:00

Biletler: www.mobilet.com

Angelika, Avrupa'nın en yetenekli genç kadın DJ'leri arasında gösteriliyor ve 11 Şubat akşamı Blind'da sahneye çıkıyor. Tech House, Deep Tech, Indie Dance, Progressive House ve Afro House listeleriyle sevenlerini özgürce dans etmek için Beyoğlu'ndaki Blind'a çağırıyor. 


BENZER YAZILAR

Kruvasan

Kruvasanın tarihi, hazırlanışı ve İstanbul’da tercih edilebilecek mekanlar.

Antarktika'da hava ilk defa 20 dereceyi gördü

6-13 Şubat 2020 tarihlerinde Antarktika tarihinin bilinen en sıcak günlerini yaşadı.


Paylaş