Sapanca'nın yeşillikleri içinde, huzura ve doğaya doyacağınız manzaraların eşliğindeki bungalov evlerin, hafta sonu kaçamağına davet çıkaran güzelliklerini sizler için derledik.

İstanbul'a yakın ve yeşilliği ile bilinen ilçelerden biri olan Sapanca'nın birbirinden güzel, doğa ile iç içe olan bungalov evleri yaz mevsiminde tüm gezginlerin göz bebeği. İstanbul'un betonundan uzaklaşmak isteyen herkes, en yakın tatil beldelerini incelediğinde, Sapanca'nın yeşilliklerinde nefes alıyor. Sapanca Gölü'ne nazır manzarası, ormanları, ağaçlar içindeki bungalov evleri ile Sapanca'nın tüm güzelliklerine gelin bir göz atalım. Keyifli okumalar! 

Sapanca Bungalov Evleri

Sapanca'nın son yıllarda çok daha popüler olan bungalov evleri, insanların çok fazla tercih etmesinden dolayı, gittikçe artan bir turizm mekanı haline gelmekte, bungalov tatili yapmak üzere özellikle hafta sonları şehre çok sayıda insan bu evlerde kalmak üzere rotalarını çizmektedir. Bungalov evlerin en iyi yanı, kendinize ait bir mutfağın ve bahçenizin olması, ayrıca yeşilliğin ve ormanın içinde kafa dinlemek için tercih ediliyor olmasıdır. 

Sapanca Göldibi Suit Bungalov

Tatil eğlence kadar dinlenmek için de ayrılan bir zaman dilimidir. Sabahları Göldibi suit bungalov ile eşsiz bir manzara ile uyanarak güne başlayabilir, göl manzarası dışında orman ve dağ manzaralı Sapanca bungalov evlerini de tercih edebilirsiniz. Bungalov harici Sapanca otelleri de muhteşem manzaralara ev sahipliği yapmaktadır. Yazı, eşsiz doğasında göl kenarında bisiklete binebilirsiniz. Yağışlı havalarda ise harika bir ATV safari hizmeti bulunmakta, bu yüzden her mevsim farklı manzaralara tanıklık edebileceğiniz Sapanca bungalov evlerinde dilediğiniz mevsim konaklayabilirsiniz.

Sapanca Kıyı Bungalov

Burada kendinizle ve sevdiklerinizle baş başa kalıyorsunuz. Sapanca gölüne sıfır olan bu mekanda, açık büfe olan tek şey manzara. Burada tüm saatler dolu dolu geçiyor ve huzur veriyor, kaçırmamanız gereken tek şey gün batımı. Sapanca gölünde gün batımı farklı ve güzel. Size de izlemek kalıyor.

Sapanca Kıyı Bungalov'da mangal ve ateş yakmak serbest olup, hizmete dahil ve ücretsizdir. 2021 yılı standart bungalov gecelik konaklama ücreti: Oda + serpme kahvaltı 1.000 TL'dir.

Sapanca Sahil Bungalov

Sahil bungalov tesisi, Sapanca sahilde olup, size konumu güzelliği ve mükemmel ahşap odalarıyla eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Sapanca Gölü'ne yürüme mesafesi 50 metre olan tesis, tamamen yeşilliğin, doğanın içinde. Doğal ahşap ve tasarım odaları, sizi betonarme konutlardan uzaklaştırarak hak ettiğiniz tatili yapmanıza imkan tanıyor.

Sapanca Hobbit Ev

Hem rengarenk mimarisi hem de doğayla iç içe olması sebebiyle seyahat severlerin gözdesi olan Hobbit Evler Sapanca'da en çok tercih edilen bungalov evler listesinde. Çocuklu ailelerin de özellikle tercih ettiği Hobbit ev, ilgi çekici görüntüsü ve rengarenk bahçesiyle size çok eğlenceli bir tatil fırsatı sunuyor. Sapanca'ya da kolaylıkla gidip gezebileceğiniz mesafede olan evlerin, hafta içi ve hafta sonu fiyatları ayrı. Seyahat ve fotoğraf severlerin tercih ettiği işletmelerden biri. Bahçesinde tüm gün keyif yapabilir, akşam olduğunda ise ateş başında eğlenebilirsiniz.

Hem İstanbul'a yakın olması hem de yeşilliği ve doğası ile Sapanca, son yılların gözde ilçelerinden biri. Sakarya'da bulunan Sapanca, özellikle gölü ve tabiatı ile sizin de çok beğeneceğiniz güzelliklere sahip olduğuna inanıyor, en yakın zamanda listenize eklemenizi öneriyor ve iyi tatiller diliyoruz!

Kaynakça

https://www.goldibisuitbungalov.com/

https://www.sapancakiyibungalov.com/

https://sapancasahilbungalow.com/


BENZER YAZILAR

Plitvice Milli Parkı

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Hırvatisan'ın Plitvice Milli Parkı’nın içindeki tesisler, rotalar ve parkın doğası hakkında bilgiler.

İstanbul’da Gözden Kaçırılmaması Gereken 6 Kilise

Kurulduğu günden bugüne farklı birçok din ve kültüre ev sahipliği yapan İstanbul’un gözden kaçırılmaması gereken, kendilerine has öyküleriyle 6 büyüleyici kilisesi.


Paylaş